Daewoo

1,623.00 грн.

Запчастини для Daewoo

Daewoo – це південнокорейська компанія, яка розпочала своє існування у 1967 році, як промислова компанія Daewoo Ltd. Поряд із такими великими підприємствами, як SK Group та Hyundai, компанія Daewoo знаходиться на високих рейтингових позиціях у Південній Кореї. У 1982 році організацію перейменували в Daewoo, а з 2000 року вона називається Daewoo International Corporation. Варто відзначити, що марка спочатку не мала високого успіху. Розширення в 95-му перервалося через азіатську кризу, що спричинило продаж Daewoo компанії General Motors.

Згодом невисока вартість та висока якість зробила продукцію Daewoo популярною на світовому та українському ринку. Тим не менш, будь-яка машина та техніка потребує постійного обслуговування, а це не виключає заміну автозапчастин. Наш інтернет-магазин Mao пропонує комплектацію Daewoo за привабливою вартістю. У каталозі зібрані всі необхідні та надійні деталі для будь-якої моделі та об'єму двигуна також є каталог запчастин для джилі . Великий асортимент включає практично всі елементи для основних механічних вузлів машини.

Які запчастини продає Мао для Daewoo:

- деталі кузова;

- Електричне обладнання;

- деталі для двигуна, коробки передач та ходової частини;

- Різноманітні фільтри та датчики, сальники та кріплення.

На сайті Мао ви також знайдете якісну автомобільну хімію та інші додаткові запчастини для китайських автомобілів . Якщо ви в пошуках запчастин до Daewoo, у нашому магазині доступна та якісна продукція. Кожен товар відповідає встановленим міжнародним нормам, а ознайомитися та знайти відповідну деталь можна у будь-який зручний час.

Зауважимо, що важливим фактором для придбання конкретної деталі є серійний номер автомобіля. Якщо комплектація не підходить за розмірами і є лише копією, такий вибір може пошкодити механізм машини. Багато постачальників продають фірмовий товар, що випускається на інших підприємствах, і можуть не вписуватись у запропоновані норми. Запчастини до магазину Мао доставляються виключно від брендових виробників.

Де купити запчастини для Daewoo у Києві?!

Ви можете придбати запчастини до Daewoo в інтернет-магазині Мао. Наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібну деталь до вашого автомобіля.