Chery Elara (Fora) (A21)

Запчастини Chery Elara Київ

Якщо ви запитаєте який самий безпечний автомобіль китайського виробництва, тоді безсумнівно запчастинам Chery Elara A21 (Чері Елара А21) немає рівних. Краш-тести та основні характеристики це довели. Окрім цього, економна експлуатація автомобіля задовольнить хоч пенсіонера. Незважаючи на те, що Chery Elara є седаном С-категорії, його постачання може викликати заздрість та машини категорією вище. Над зовнішнім проектуванням машини працювали співробітники італійської майстерні. Їхнє завдання полягало в тому, щоб освіжити екстер'єр Чері Елара. І вони це вийшло. Були змінені лінії кузова та фари набули нової форми. З'явилася також нова оптика.

Головним та важливим козирем запчастин Чері Елара А21 Київ є його висока безпека. І так само, як і інші китайські моделі, оснащений необхідним основним комплектом. Складові: повноцінний пакет електроніки, внутрішній салон зроблений зі шкіряних матеріалів, є CD-плеєр, парктроніки та подвійна безпечна подушка. Модель Chery Elara A21 також має економний двигун, тому ціни на бензин не налякають власників цієї моделі.

В інших країнах Чері Елара А21 продається на ринках під різними марковими назвами. Chery Fora, Chery A5 і Speranza A516 - це та сама модель.

Купити запчастини Чері Елара

У місті Київ ви можете купити запчастини Chery Elara за прийнятною та цілком адекватною вартістю. Потрібні оригінальні високоякісні деталі? Вони представлені у магазині «МАО». Тут ви знайдете: фільтри, пружини, гальмові колодки, ковпачки, прокладки, сайлентблоки, бризковики, амортизатори, блоки кнопок склопідйомника, болти, бампери, датчики, дзеркала, кардани, масляний сепаратор, насоси, радіатори, підрамники "Китайця".

Запчастини Чері Елара – це ексклюзивна пропозиція для українського населення. А сам автомобіль не є дешевою підробкою, а є цілком самобутнім і повноцінним, що повністю задовольняє всі запити власника.

Не витрачайте свій дорогоцінний час та сили на пошуки автозапчастин по всьому місту. Заходьте на сайт і вибирайте в пошуку деталь, що цікавить. Зателефонувавши до нас у магазин, менеджер зможе проконсультувати вас за вартістю та уточнити наявність на складі.

Запасні частини до Chery Elara (Чері Елара) від магазину Мао

Chery Elara – китайський автомобіль, що має особливу популярність в Україні. Чому попит на нього лише зростає? У машині об'єднані комфорт, просторість салону та шикарний, представницький вигляд. Технічні характеристики на високому рівні, Elara міцна та надійна. Всі ці фактори в комплексі з невеликою вартістю роблять автомобіль популярним та актуальним для українських автолюбителів. Запчастини до Chery Elara у нашій країні доступні. Перевірені та якісні пропозиції можна знайти в інтернет-магазині Мао.

Кожен автомобіль має свої позитивні та негативні сторони, роблячи вибір запчастин це головні фактори, на які слід звернути увагу. Серед плюсів виділяють комфортність, особливо для водія, гарну роботу двигуна, естетичний вигляд. Мінусами є:

Жорсткий перебіг;

Гучність;

Корозія кузова;

Погана амортизація;

Невеликий розмір дзеркал;

Немає бризковиків.


Так, роблячи тюнінг автомобіля Chery Elara можна на початковому етапі замінити дзеркала, зробити ізоляцію шуму та встановити бризковики. Також бажано провести додаткову обробку антикорозійними речовинами. Крім цього, незалежно від марки автомобіля, її власник повинен бути готовий до ситуацій, коли потрібно змінити фільтри, свічки, датчики тощо. Адже вони мають властивість зношуватися, а від їхньої якості залежить справність всього авто.

Інтернет - магазин Мао - тривалий час працює за вузькою спеціалізацією - продаж запчастин до китайських автомобілів. Каталоги сайту дивують своєю різноманітністю. Кожна пропозиція має фотографію та детальний опис, варіанти моделей автомобіля до яких можна використовувати.

Ціни на запчастини Чері Еллара

Навігація сайту Мао та фільтри допоможуть швидко знайти потрібну деталь. Якщо виникають сумніви чи запитання, покупець завжди може уточнити їх у менеджерів сайту. Окрім відповідей, ви отримаєте безкоштовні консультації щодо товару та оформлення замовлення.

Ціна запчастин до Chery Elara в інтернет-магазині Мао доступніша, ніж у конкурентів. Такому ціноутворенню сприяє пряме співробітництво з фірмами - виробниками, що дозволяє не переплачувати послуги посередників. Також ціна залежить від самого типу запчастини: дорожчими є оригінальні запчастини, аналоги відносяться до недорогих варіантів.