Geely EMGRAND EC-7/EC7RV

Запчастини Джилі Емгранд

Запчастини Geely Emgrand EC7/RV став найпопулярнішим автомобілем класу С, що випускається китайською компанією, увійшовши в топ 150 найпопулярніших моделей світу. А у 2014 році очолив перше місце за кількістю продажів в Україні. Сімка у назві моделі говорить про початок виробництва (2007 рік). Автомобіль Джилі Емгранд - висококласна світова модель, розроблена компанією Geely . Високі технології забезпечили йому популярність. Над ним працювали найкращі фахівці з усього світу. І всі якісні комплектуючі розроблялися престижними компаніями, що дало досконалий коефіцієнт добротності та ціни. Для того, щоб власники Джилі Емгранд та їхня родина відчували себе комфортабельно, в автомобілі розраховані всі найдрібніші деталі. Затишну атмосферу створює звукоізоляція в салоні, а найголовніший пріоритет відданий надійному та безпечному водінню на дорогах. C-NCAP наділив EC7 п'ятьма зірками за високий показник надійності, що підняло виробництво автозапчастин на новий рівень.

Купити запчастини Geely Emgrand

Незважаючи на всі переваги цієї китайської машини, вона невибаглива в обслуговуванні. І тому запчастини Geely Emgrand можна придбати за привабливою вартістю. Звичайно Джилі Емгранд не потребує частої заміни автозапчастин, але все ж таки попит на потрібні деталі великий і першокласні сертифіковані запчастини Geely Emgrand можна купити в Києві в автомагазині «МАО». Тут вам представлені: фільтри, швидкісні датчики і ліхтарі, насоси, гідрокомпенсатори, стартери, бампери, вентилятори охолодження, глушник, підшипник, амортизатор, гальмівні колодки, повітряні фільтри і котушки запалювання, та інших ходових, електричних або моторних груп. А все, що ви раптом не знайдете, можна замовити.

Ціни на запчастини Geely Emgrand

Купити запчастини Джилі Емгранд можна в один клік. Достатньо додати бажаний товар у кошик і розплатитися зручним для вас способом. Ми також доставляємо запчастини по місту Києву та всій території України протягом кількох днів. Точнішу інформацію та наявність уточнюйте у наших співробітників.